Muzyka bez granic

Muzyka bez granic

Staniecki & Jachna – kolejna płyta

muzyka bez granic

Rozpoczęliśmy pracę nad naszą drugą płytą. Muzyka powstaje na drodze improwizacji, które rejestrujemy w Studio Im. Władysława Stanieckiego. Przewidywany termin wydania płyty: wrzesień 2032

styczeń’23


Warsztaty w TONN Studio w ramach Soundedit’22

staniecki-tonn-studio-sesja

5 listopada w naszym studio odbędzie się spotkanie z producentami i realizatorami w uzupełnieniu bogatych warsztatów tegorocznego Soundedit. Będziemy rozmawiać o analogowym charakterze studia oeaz o sprzęcie produkowanym przez Krzyśka Tonna.

październik’22


Spektakl muzyczny „Bracia polarnej zorzy”

muzyka teatralna

„Bracia polarnej zorzy” to spektakl muzyczny inspirowany legendami krajów nadbałtyckich. Pomysł i muzyka Tomka Krzyżanowskiego, wizualizacje Teatru Figur z Krakowa, śpiewają wokalistki i aktorki Teatru Chorea, ja w roli gitarzysty.

Przed nami dziewięć występów w Małopolsce i na Śląsku w ramach Teatr Polska.

Więcej o spektaklu

wrzesień’22


Młynarski / Tarwid / Dąbrowski – nagrania w TONN Studio

muzyka bez granic
fot. Konrad Żelazo

Zakończyłem nagrania tria Młynarski / Dąbrowski / Tarwid. Jako przedsmak płyty (choć jak to bywa w studio było ciut inaczej) video z koncertu w łódzkich Ciągotach Tęsknotach.

czerwiec’22


Staniecki „I live in beautiful place” – premiera utworu i videoclipu.

Staniecki kadr z teledysku "I live in beautiful place"

W końcu poszło w świat… Ta osobista piosenka powstała dwa lata temu i czekała na moment publikacji. Na świecie znów zamieszanie, ale czy nie wtedy właśnie najbardziej potrzebujemy pozytywnych myśli?..

Link do video

maj’22

Kompozytor gitarzysta producent.


Staniecki „Spirals” premiera płyty.

Staniecki "Spirals" cd

29 marca nakładem wydawnictwa Alpaka Records ukazała się moja solowa płyta.

“Spirals” to piąta solowa płyta artysty i podobnie jak jego wcześniejsza twórczość, emanuje szczerością. Jej krok jest lekki i nieśpieszny. Nie tłumaczy, nie przytłacza a wpływa – zaczynamy patrzeć w siebie. Kompozycje wspaniale zabrzmią w domowym zaciszu jak i na teatralnej scenie”

(tvp.kultura)